ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Проблема розширення ділових контактів і підтримки свого іміджу стає останнім часом для багатьох компаній усе більш актуальною. Сучасний рівень розвитку бізнесу пред'являє високі вимоги до забезпечення умов для успішної діяльності.

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ


6-ти поверхова будівля адміністративно - комерційного центру «Основа» розташована у північно-східній частині Львова, має зручні під’їзні шляхи з будь-якої частини міста (до офісного центру легко добратись як на машині, так і пішки від зупинки міського транспорту);
Транспортне сполучення забезпечує потужний пасажиро потік з усіх частин міста і з магістральних напрямків Київ-Львів та прилеглих до польського кордону районів.
Ця частина Львова динамічно розвивається протягом кількох останніх років і продовжує вдосконалювати інфраструктуру.
Вже зараз цей район набув статусу потужного комерційно-ділового вузла Львова.
Комплексний підхід до організації внутрішнього простору та фасадної частини, інформаційна політика, спрямована на рекламу центру в цілому та кожної фірми зокрема – все це є ознаками нового підходу до організації офісного центру в Україні.

БЕЗПЕКА

Інтегрована система безпеки з цілодобової охороною з сучасним технічним забезпеченням і системами охоронної сигналізації

ОСНАЩЕННЯ

Будівля обладнана сучасними інженерно-технічними системами від провідних світових виробників:
- кондиціонери;
- сучасні ліфти;
- цифровий телефонний зв'язок;
- інформаційно-комп’ютерна мережа з виходом в Інтернет;
- система пожежної безпеки.